Reflexní terapie

Myslím si, že je trošku škoda, že jsem se dostal k reflexní terapii až po dvaceti letech své masérské činnosti,ale na druhé straně každý terapeut má svůj vývoj a možná jsem teď schopen nejlépe pochopit a docenit dosah informací, které se mi mě dostaly do rukou. Zpočátku rroku 2011 mě jeden z mých zákazníků zavedl k jednomu zvláštnímu člověkovi na Slovensko ten mu byl schopen pomoci v jeho složitých problémech převážně jen tlakem palce na ta správná místa a jeho svaly pod tím tlakem měkly a stávaly se poddajnými. To byla pro mě výzva a já si vzpoměl, že mám někde dobře schovanou knížku Reflexní terapie pana Jůlia Patakyho, kteou mi kdysi pujčila jedna kolegině. Podle mě je metoda reflexní terapie jak ji používám já jiná než ta co jsem tenkrát viděl na Slovensku, ale jako udání nového směru mého vzdělávání naprosto postačila.

Reflexní terapie pomáhá nacházet a následně i posílit včas ty orgány, které jsou oslabené a tím v těle opět nabudit tolik žádanou vitalitu. Používá k tomu kontrolky na našem vlastním těle které se nazávají Reflexní body. Moderní medicína je schopna rozpoznat problémy zhruba po třetině až polovině poškození Reflexní terapie najde oslabení mnohem dříve.

Reflexní terapie je podle mě vynikající metodou pro tohoto tisíciletí plné stresu vzniklého neustálým nedostatkem času a jinými negatívními vlivy moderní doby a ovažuji ji za velmi důležitou a účinnou metodu jak pomoci tělu zlepšit svůj stav protože neklepší je když si tělo pokud možno pomůže samo.

S láskou: Mojmír Vlček

Mojmír Vlček

Telefon: 777 259 500

Email: MojmirV@seznam.cz

Pracoviště:
U Elektrárny 3030/2
695 01 Hodonín

Více o mně

FreexIT.eu - webové aplikace 2010-2011